24-06-07-171721Вищий антикорупційний суд (ВАКС) задовольнив позов Міністерства юстиції щодо націоналізації активів державного зрадника Євгена Балицького

Про це йдеться у повідомленні Служби безпеки України (СБУ) в Telegram, передає «ДС». У тому ж числі було націоналізовано усе майно, яким зрадник володіє через сім’ю.

Серед вилучених активів є київська компанія, що спеціалізується на ремонті, а також техобслуговуваннях літаків. Решта націоналізованого майна перебуває на тимчасово окупованій частині Запорізької області. Мова йде про:

  • 5 легких літаків; 3 квартири; приватний будинок; 2 земельні ділянки; 4 автомобілі преміумкласу, зокрема Lexus та BMW.

«Крім того, націоналізовано 100% статутного капіталу шести підприємств у тимчасово окупованому Мелітополі. Серед них — місцева телерадіокомпанія, яка працює на агресора», — додає СБУ.

Загальна вартість націоналізованого майна становить більше 120 млн гривень.

24-06-07-171954

Нагадаємо, гауляйтер заочно отримав 15 років ув’язнення з конфіскацією майна через визнання винним по низці статей:

  • ч. 2 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 — участь в організації та проведенні незаконних референдумів на тимчасово окупованій території, вчинене за попередньою змовою групою осіб);

  • ч. 2 ст. 110 — умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб.

Колишній народний депутат від забороненої партії «ОПЗЖ» був одним з перших, хто публічно підтримав повномасштабну війну росії проти України. Пізніше терористи призначили його очільником окупаційної адміністрації країни-агресора на тимчасово захопленій частині Запорізької області.